Fotografavimas

Fotografavimas

Mūsų fotosalonai teikia profesionalias fotografavimo paslaugas.  Daugiametę patirtį turintys fotografai ne tik išklausys Jūsų norus, bet ir pasiūlys naujų idėjų, kad būtumėte patenkinti savo įamžintu atvaizdu.

Fotografavimo paslaugos:

  • Nuotraukos dokumentams
  • Portretas (meninis)
  • Asmeninė fotosesija
  • Šeimos fotosesija
  • Vestuvių, krikštynų ir kt. švenčių fotografavimas
  • Komercinė fotografija

Geriausia dovana fotografui – tai patenkinto kliento šypsena!

Populiariausių fotografavimo paslaugų galerijos

Nuotraukos dokumentams

Mūsų fotosalonuose galite nusifotografuoti visiems įmanomiems dokumentams (pasui, vizoms, pažymėjimams, cv, asmens byloms, skaitmeninės nuotraukos)

Jums bus suteiktas laikas pasiruošti, bei galimybė pasirinkti iš kelių kadrų. Taip pat galėsite kartu su spausdinta nuotrauką gauti skaitmeninę.

Fotosesija studijoje

Meninės fotografijos visada traukia akį. Kiekvienas norime turėti mus atspindinčias, profesionalias nuotraukas. Šį norą galite įgyvendinti mūsų jaukiose studijose. Neretai fotosesijai studijoje prireikia visažisto paslaugų. Jeigu jo neturite, nesijaudinkite, pasirūpinsime mes.

Ši paslauga dažniausiai turi būti rezervuojama iš anksto.

Mobili fotostudija

Tai paslauga skirta žmonėms, norintiems fotografuotis savo pasirinktoje aplinkoje. Tai gali būti Jūsų namai, nuomotos patalpos ar tiesiog gražus gamtos kampelis, kurio fone norite turėti savo profesionalių nuotraukų.

Šiai paslaugai būtina išankstinė registracija ir detalių aptarimas.

Vestuvių fotografavimas

Vestuvės – viena gražiausių švenčių, kuri daugumos žmonių gyvenimuose buna tik vieną kartą. Dėl to šių gražių gyvenimo akimirkų įamžinimą norisi patikėt tik savo darbą išmanančiam žmogui. Ir čia mes skubame Jums į pagalbą. Su mūsų fotografais galėsite aptarti visas detales, išdėstyti savo norus ir pageidavimus prieš Jūsų šventę, kad šventės dieną nereikėtų rūpintis papildomais dalykais, o liktų tik mėgautis svarbia diena.